Müşterilerimizin yorumları…

Cem Ersan
Villa sahibi
İncek-ANKARA
Sistem kurulum yılı : 2003

2003 yılından bu yana homepro akıllı ev sistemi kullanmaktayım. bir kez yıldırım düştüğü için arızalandı, firma 1 gün içerisinde sistemi çalışır hale getirdi, o olay dışında sorun neredeyse hiç yaşamadım. Yeni bir evim olur ise akıllı evi Albatros firmasına yaptırmak isterim.

Mustafa Doğan
Villa sahibi
İncek-ANKARA

Sistem kurulum yılı : 2008

2008 yılında İnşa edeceğimiz evimize akıllı ev sistemi kurmayı planladığımızda bu işi yapan pek çok firma ile tanıştık. Albatros firması Akıllı ev sisteminde en mantıklı ve en düşük maliyeti sunan firma olmuştu aynı zamanda sorunların çözümünde sorunsuz çalışabilen modül ilave imkanı sunabiliyorlardı.Ve günümüz koşullarına uyum sağlayabilen sistem olması , günlük yaşamımıza giren mobil cihazlarla evinizi kontrol etmeniz inanılmaz keyifli.
Güvenlik ihlallerinden tutunda bahçe sulamasına kadar her konuda size haber veren bir sistem.Ayrıca; Ben şuna inanıyorum kullandığınız ürünün servis hizmeti ve desteği , size zamanında ulaşabiliyor mu çağımıza ayak uydurabiliyor mu ürünüm eskidi demiyorsanız doğru tercih yapıldığına inanırım.Sistemin kurulduğundan bu yana, bir telefonla gece gündüz demeden sorun çözümüne koşan Albatros ekibine teşekkür ederim.

Hakan Pelit
PELİT İNŞAAT SAHİBİ
Çayyolu-ANKARA

Sistem kurulum yılı : 2011

Çayyolu Park caddesindeki 40 konutumuza Albatros akıllı ev sistemi yaptı. İşi sorunsuz halledip her müşteriye tek tek teslim ettiler. Akıllı ev yapmayı düşündüğümüzde en korktuğumuz şey uzun yıllarda oluşturduğumuz güvenilir imajımızı bir sistem ile yok olmasıydı, ancak bu güne kadar hiçbir müşterimden akıllı ev ile ilgili bir tek şikayet almadım, Allah razı olsun. Yeni projelerimizde de Albatros ile akıllı ev yapmaya devam ediyoruz.

Deniz & Aslı Yandımata
Villa Sahipleri
Çayyolu-ANKARA

Sistem kurulum yılı : 2012

Akıllı ev sistemi olarak Albatros’u tercih ettigimiz icin cok sanslıyız. Kullanımı çok kolay, Türkçe menüden istediğim gibi programlama yapabiliyorum. Belkide ömrünüz boyunca hic kullanmayacagınız yangın alarmı, gaz alarmının evde olması bile insanın içini rahatlatıyor. Sistemin kulanımı çok kolay.
Yeri gelmisken bahsedeyim. 3 katli evimizde oturmaya basladigimizda en alt katı henüz aktif olarak kullanmaya başlamamıştık. Günlerimiz diğer 2 üst katta geciyordu. Bir gün duş almaya en üst kattaki banyoya girdim bir müddet sonra su taşkını alarmı ötmeye basladı. Alarmın nereden geldiğini anlamak icin akıllı ev sisteminin ekranına baktık ve en alt kattaki mutfakta su taskını oldugunu gördük. İnip baktıgımızda gördük ki tıkali bir atık su borusundan geriye taşan su mutfak giderinden gelerek taşkina sebep oluyordu. Tıkanan boruyu açtırdık ve bir daha problem yaşmadık. Ancak burada önemli olan kullanmadığımız bir bölge akıllı ev sistemi tarafından denetleniyor bize haber veriyor olması. Bu sayede parkelerimizi ve diğer ahsap mobilyalarımızı hasar görmekten kurtarmış olduk.
Diğer bir hoşuma giden fonksiyonu ise şu oldu. Yeni aldığımız avizelerden birisinin bir kolu düşmüştü ve servis ihtiyacı duymuştuk. Nitekim servis geldi ancak biz evde değildik. Avize firmasını ve servise gönderdikleri kişiyi iyi tanıdıgımız için evin kapısını uzaktan açtım ve alarmı kapattım. Servis içeri girdi 5 dk da işini bitirdi ve çıktı, bende o çıktıktan sonra uzaktan, cep telefonum ile, alarmı yeniden kurup kapıyı kilitledim. Böylece işimiz hallolmuş oldu. Yoksa başka bir randevu ve yine evde olup olmama riski vs. Ev büyük olduğu için, evi terkederken tek tek odalari gezipte ışıklar kapalı mı? ütüyü prizden çektikmi mi? Tarzı soruları kendinize sorma ihtiyacımız olmuyor. Evden çıktığımızda sistem tüm ışıkları ve tüm prizleri kapatiyor ve aklımız evde kalmıyor.
Ben yurt dışında çalışıyorum ve belirli aralıklarla Türkiye’ye geliyorum. Kışın evimizin sıcaklığını yurt dışından takip edebiliyorum ve istedigim sıcaklığa ayarlayabiliyorum. Türkiye’ye gelmeden önce kombiyi açıyorum eve geldigimde evin içerisinin sıcakliği istediğim sıcaklığa ulaşmış oluyor. İnternete bağlı olayım yada olmayayım cep telefonumdan her zaman Albatros’un mobil ve telefon uygulaması ile tüm fonksiyonları kontrol edebiliyorum.
Bence Albatros’un en onemli avantaji sacede akıllı ev sistemine konsantre olması ve daha önceden denenmiş ve geliştirilmiş bir sisteme sahip olması. Sistemi kuran ve devreye alan personelde gayet bilgili ve başarılı.

© 2016 Pro7 Bilişim ve Güvenlik Sistemleri LTD Şti

Click Me