AKILLI EV SİSTEMİ
Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Akıllı Ev Homepro da başka bir anlam kazanır. Homepro Akıllı EV Sistemine son kullanıcı ihtiyaçları düşünülerek bir çok özellik sisteme entegre edilmiştir. Bu tür ürünlerin fabrikada entegre edilmesi sistemlerin diğer bileşenler ile etkileşimli çalışmasını sağlayarak kullanıcıya sorunsuz bir sistem ve kullanım kolaylığı sağlar. Akıllı ev sistemlerimizin üretim yeri İspanyadır. Avrupa birliği mevzuatına uygun tüm sertifikalarımız mevcuttur. Teknik dokümanlar sayfasında görebilirsiniz.

Sadece akıllı ev otomasyonu değildir, aynı zamanda hiç bir güvenlik sisteminde bulamayacağınız entegre bir güvenlik sistemi içerisinde mevcuttur.
Güvenlik EN5013 avrupa birliği alarm düzenlemeleri standardında üretilmektedir.

Hırsız Alarmı,
Yangın Alarmı,
Gaz Alarmı,
Su Taşkın Alarmı,
Elektrik Kesintisi Alarmı,
Telefon Kesintisi Alarmı,
Tıbbi Panik Alarmı,
Polis Alarmı,
Sabotaj Alarmı,
CO Alarmı,
Deprem Alarmı.

Akıllı Ev Sistemi Homepro 2002 yılından beri sadece akıllı evler konusunda hizmet vermektedir.

Firmamızın Türkiye ‘de gerçek anlamda ilk akıllı ev sistemlerini kurup teslim eden firma olmasından gurur duyuyoruz. 2003 yılında kurduğumuz sistemler dahi hala sorunsuz çalışmaktadır. Referanslarımızdan görebilirsiniz ve arayabilirsiniz. Akıllı Ev Sistemi Homepro , 2002’den beri her referanslarını çekinmeden yayınlıyor, çünkü Homepro akıllı ev sistemi müşteri memnuniyeti odaklı çalışır.

 

Müşteri Yorumlarını Oku…

Akıllı Ev Sistemi Nedir ?

HOMEPRO Akıllı ev sistemleri evinizin veya işyerinizin güvenliği sağlamanın, enerji veriminden faydalanmanın ve konforu yaşamanın en akıllı ve pratik yoludur. Güvenlik, Multimedya, İklimlendirme ve Beyaz eşya gibi akla gelebilecek tüm cihazlar tek bir platform üzerinden birbirleriyle etkileşimli olarak çalışmakta ve güvenlik ve yaşam kalitesini yükseltmektedirler.

HOMEPRO Akıllı ev sistemleri, evinizin güvenlik ve emniyetini sürekli takip ve uyarı sistemleri ile güvenceye alır, yangın, su baskını, gaz kaçağı ve hırsızlık gibi birçok konuda size akıllı çözümler sunar. Daha fazla güvenliğin yanı sıra, evinizdeki tüm aydınlatma, ısıtma ve soğutma sistemlerini uzaktan yönetmenizi sağlayıp perde, panjur, TV vb. multimedya araçları gibi elektrikle çalışan tüm cihazların kontrolünü size sunarlar. Üstelik dilediğiniz rapor ve uyarıları size göndererek gereksiz enerji harcamanızın önüne geçer ve enerji tasarrufu sağlarlar.

Tüm bu yüksek güvenlik ve konfor hizmetlerinin kontrolü, internet erişiminizin olduğu her yerden cep telefonu, tablet veya bilgisayarlarınız aracılığıyla sağlanır ve siz evinizden uzaktayken de gözünüz arkada kalmaz.

© 2016 Pro7 Bilişim ve Güvenlik Sistemleri LTD Şti

Click Me